Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Chocieszów - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 590 000 zł350 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Siedlisko Nowoczesnej Niezależności Chocieszów i 2 ha pod lasem Lokalizacja: chocieszów, gm. Szczytna (dz. nr 219/3) Potencjał: rezydencja, agroturystyka Premium, apartamenty Inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wysoki standard, ul. Spacerowa

Kudowa-Zdrój(Chocieszów + 17 km)

6 600 000 zł820 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Kudowa-Zdrój: kompleks Inwestycyjny Premium. Rezydencja, apartamenty, produkcja. Przedmiot sprzedaży Na sprzedaż funkcjonujący kompleks nieruchomości o charakterze rezydencjalno-komercyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sierpnica

Sierpnica(Chocieszów + 23 km)

899 000 zł216 m² 4 162,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Dużo zieleni , cisza i spokój oraz wysokość 688 m która zapewnia dobrej jakości powietrze to niewątpliwe atuty tego miejsca. Kolejnym z nich jest bajkowy ogród z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Czermna,Kudowa-Zdrój(Chocieszów + 17 km)

1 190 000 zł192 m² 6 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego modelu zarobkowego w Kudowie Zdrój. Na sprzedaż budynek parterowy składający się z pokoi oraz apartamentów pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Polanica-Zdrój(Chocieszów + 7 km)

1 580 000 zł290 m² 5 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:605 m²

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. 290 m2, położony w sercu uzdrowiska Polanica-Zdrój, w spokojnej, kameralnej i zielonej okolicy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wojbórz

Wojbórz(Chocieszów + 14 km)

2 300 000 zł660 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Wyjątkowa posiadłość Z potencjałem inwestycyjnym - wojbórz, gmina kłodzko idealna dla rolnika oprócz zadbanych budynków , ogrodzonego terenu spory areał ( ok 5 ha) Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grochowa

Grochowa(Chocieszów + 23 km)

969 000 zł137 m² 7 072,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:986 m²

Przestronny dom wolnostojący w grochowa koło barda Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy dom wolnostojący położony w spokojnej okolicy Grochowa. Nieruchomość idealna dla większej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rajska

Jurandów,Kłodzko(Chocieszów + 14 km)

2 250 000 zł400,90 m² 5 612,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 979 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Rajskiej w Kłodzku. powierzchnia całkowita 400,9m2powierzchnia użytkowa ok. 350m2 Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kłodzko

Kłodzko(Chocieszów + 14 km)

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Okolice Kłodzka. Na sprzedaż dom z dwoma budynkami gospodarczymi. Budynek przedwojenny, wolnostojący, podpiwniczony. Ogrzewanie co, piec na opał stały w piwnicy. W piwnicy znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Laski

Laski(Chocieszów + 23 km)

535 000 zł290 m² 1 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Marzysz o miejscu, które łączy urok natury z potencjałem inwestycyjnym? Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości położonej pod majestatycznym Skalnym wzgórzem, nad krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dębowina

Dębowina(Chocieszów + 17 km)

389 000 zł36 m² 10 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowa działka (28 arowa) z klimatyczną jurtą w sercu Kotliny Kłodzkiej. Na sprzedaż malownicza, ogrodzona działka położona w urokliwej miejscowości Dębowina, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Chocieszów

Chocieszów,dolnośląskie

719 190 zł393 m² 1 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Położenie: kotlina Kłodzka, 4 km od centrum Polanicy Zdrój, w pobliżu najwyższy szczyt Gór Stołowych oraz trasy narciarskie w Zieleńcu. Nieruchomość: dom dwukondygnacyjny 323 - poziom.